PODSTAWY POD PASMA ŚWIETLNE

Rodzaje podstaw

Podstawa kalenicowa prosta

Pasma świetlne dachowe. Schrag Polska.

Podstawa skośna

Pasma świetlne dachowe. Schrag Polska.

Podstawa kalenicowa skośna

Pasma świetlne dachowe. Schrag Polska.

Budownictwo przemysłowe jest dużym obszarem do stosowania rozwiązań mogących bezpośrednio lub pośrednio wpłynąć na zmniejszenie zużycia energii. Jednym z takich rozwiązań jest stosowanie  pasm świetlnych do doświetlania wnętrza hal. Świetliki dachowe to doskonałe źródło naturalnego światła dziennego dodatkowo rozproszonego przez półprzeźroczyste panele. Dostateczne naświetlenie wnętrza budynków przemysłowych przez świetliki dachowe jest nie tylko tematem dokładnie analizowanym podczas projektowania nowych obiektów, ale także coraz częściej jest głównym argumentem do rozpoczęcia modernizacji istniejących budynków.

Jednym z najważniejszych elementów pasm świetlnych jest konstrukcja jego podstawy. Niestety niejednokrotnie jest ona lekceważona, co prowadzi do późniejszych problemów konstrukcyjnych, powstawania przecieków lub zastosowane rozwiązanie jest nieekonomiczne. Wynika to przede wszystkim z małej świadomości na temat poprawności rozwiązania konstrukcyjnego oraz nieznajomości znaczącej roli kształtowników zimnogiętych w obszarze tego zagadnienia.

Dobór podstaw

Zadzwoń

+42 211 37 20

Świetliki pasma świetlne. Schrag Polska.
Profil C z podcięciami Schrag Polska.

Usługi dodatkowe

W zakresie naszej produkcji oprócz gięcia kształtowników wykonujemy również usługi dodatkowe. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również wykonywanie otworów montażowych lub technologicznych, a także podcięć i ukosowań. Ponadto, na życzenie Klienta organizujemy malowanie elementów oraz transport.

Otworowany profil C stojący na kształtowniku zimnogiętym.

Schrag Polska oferuje swoim Klientom samonośne podstawy pasm świetlnych. Niewątpliwie dzięki zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych inżynierów wypracowaliśmy rozwiązania, które cechują się przede wszystkim poprawnością konstrukcyjną, ale co najważniejsze są ekonomiczne. Niewątpliwie podstawy podstaw świetlikowych SCHRAG to również rozwiązanie w pełni estetyczne ponieważ wszystkie element są wykonane z blach ocynkowanych, które dodatkowo mogą być pokryte powłoką malarską.

Niewątpliwie każdy świetlik jest inny. Z pewnością na ostatecznie zastosowane przekroje elementów ma wpływ wiele czynników. Dlatego do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy nasz doświadczony zespół projektowy, który w oparciu o obliczenia statyczno-wytrzymałościowe przygotuje najbardziej optymalny oraz przemyślany projekt samonośnej podstawy pod pasmo świetlne.

Produkowane przez nas samonośne podstawy pod pasma świetlne posiadają certyfikat CE według Europejskiej Normy EN 1090. Certyfikowana wewnątrzzakładowa kontrola produkcji gwarantuje najwyższą jakość produkowanych elementów. Możecie zaufać jakości SCHRAG. Jesteśmy pewni, że sprostamy Waszym oczekiwaniom.

Parametry blach

PARAMETRWARTOŚĆ
MateriałDX51D, S350GD, S390GD
Materiał blacha powlekanakolor wg. palety RAL
Maksymalna długość [mm]8000
Grubość blachy [mm]1,25/ 1,5/ 2,0/ 2,5/ 3,0/ 4,0
Geometriawg. dokumentacji Klienta

JAKOŚĆ

Nasze podstawy produkowane są z największą starannością

TECHNOLOGIA

Stosowane przez nas technologie oraz urządzenia pozwalają na realizowanie dużych i wymagających zleceń

DOŚWIADCZENIE

Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie i doradztwo na etapie projektowania oraz wykonania

Nasze rozwiązania pasm świetlnych

Podstawa kompletna

Kompletny świetlik dachowy przemysłowy. Schrag Polska - kształtowniki zimnogięte.

Stężenia poprzeczne pasma

Świetliki dachowe przemysłowe. Schrag Polska - kształtowniki zimnogięte.
   Organizacja transportu   Kontakt   Malowanie proszkowe