KARIERA

Znajdź swoje miejsce w Schrag Polska i kształtuj z nami swoją przyszłość!

Kim jesteśmy?

Schrag Polska od ponad 20 lat jest liderem wśród producentów kształtowników zimnogiętych w Polsce. Rozwój Schrag Polska jest możliwy dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. W naszej firmie wspólnie pracujemy na osiągnięcie wyników.

Praca w Schrag Polska. Prezentacja dla 4 osób.

Każdy z nas jest inny… jak to w rodzinie. Różnimy się pod wieloma względami np. wiekiem, doświadczeniem, wykształceniem, formą spędzania wolnego czasu itp. ale łączą nas wspólne wartości, które są dla nas ważne. Poznaj nas lepiej i zobacz jakimi wartościami kierujemy się w życiu!

Zaufanie

Przy realizacji zadań wiemy, że możemy na sobie polegać. Zaufanie którym się obdarzamy usprawnia nasze działania oraz buduje silną pozycje przedsiębiorstwa na rynku.

Odpowiedzialność

Nie składamy deklaracji bez pokrycia. Traktujemy poważnie osoby z którymi współpracujemy. Bierzemy odpowiedzialność za swoje decyzje oraz działania.

Szacunek

Szanujemy różnorodność w naszej firmie. Słuchamy i liczymy się ze zdaniem każdej osoby.

Uczciwość

Działamy zawsze w sposób szczery i przejrzysty we wszystkim co robimy. Dotrzymujemy naszych zobowiązań. Dzięki etycznemu zachowaniu zarówno do pracowników jak i klientów tworzymy firmę na której zawsze można polegać.

Współpraca

Wspieramy się w każdej sytuacji i wspólnie dążymy do wyznaczonych celów bo jesteśmy zgranym zespołem.

Bezpieczeństwo

Ważne jest dla nas zarówno poczucie bezpieczeństwa stałego zatrudnienia jak i bezpieczne stanowiska pracy.

Rozwój

Ciągłe doskonalenie uczenie się oraz poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań to nasz sposób na sukces.

Co oferujemy

Umowę o pracę

Możliwość nauki i rozwoju

Ubezpieczenie grupowe

Szkolenia specjalistyczne

Budowanie ścieżki kariery

Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera i partnerskie relacje

Wynagrodzenie na czas

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Skontaktuj się z nami

rekrutacja(at)schrag.pl

AKTUALNE

OFERTY PRACY

Zadania osoby zatrudnionej na ww. stanowisku :
pomoc w obsłudze/obsługa maszyn produkcyjnych CNC do obróbki metalu takich jak : prasy krawędziowe, gilotyny , wykrawarki itp.
Oczekiwania :
  • dokładność sumienność , odpowiedzialność
  • chęć do podwyższania kwalifikacji zawodowych
  • najchętniej wykształcenia w zawodach związanych z obróbką metalu
  • mile widzialne doświadczenie w pracy na produkcji
Oferujemy :
  • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę
  • system wewnętrznych awansów stanowiskowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adresy:
Schrag Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 15 , 95-050 Konstantynów Ł.
Fax: 0-42 211 37 21 , e-mail: rekrutacja@schrag.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych. Dz.Ust Nr 133 poz.883)”

Nie widzisz oferty dla siebie? Aplikuj bez oferty!

Etapy rekrutacji

1. Aplikacja on-line

Wyślij nam swoje CV

2. Rozmowa telefoniczna

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie, aby umówić termin spotkania

3. Poznajmy się osobiście

Przyjdź i powiedz nam, dlaczego chcesz być częścią naszego zespołu. To również czas na zadawanie pytań na temat pracy w Schrag Polska

4. Witaj w naszym zespole!

Od tego momentu razem z nami kształtujesz swoją przyszłość i jesteś częścią Schrag Polska

Schrag Polska Sp. z o.o.