BIURO PROJEKTOWE

Usługi projektowe

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych projektantów możemy zaoferować przyszłym i obecnym Klientom kompleksowe wykonanie projektów płatwi dachowych, rygli ściennych oraz podstaw pod pasma świetlne. Każdy projekt jest inny i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego też jesteśmy otwarci na pomysły Klientów oraz wymagania jakie stawiają projektowanym elementom. Nadrzędnie cenimy sobie bezpieczeństwo, co zapewniamy weryfikując każdy składowy element konstrukcji. W trakcie realizacji każdego projektu stawiamy również na dokładność, po to aby nasze elementy po dotarciu na budowę można było bezproblemowo zamontować.

Projekt konstrukcji

Wszystkie projekty wykonujemy na podstawie aktualnych Eurokodów, zarówno ustalenie obciążeń i ich kombinacji obliczeniowych, poprzez warunki podparcia elementów, a skończywszy na wymiarowaniu elementów z uwagi na stany graniczne. Obliczenia statyczne oraz wymiarowanie projektowanych elementów przeprowadzamy przy wsparciu zaawansowanych autorskich programów komputerowych. W trakcie procesu projektowego pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, aby na bieżąco precyzować szczegóły dotyczące projektu oraz zapobiegać powstawaniu błędów wykonawczych.

Profil Z, profil C, kształtowniki zimnogięte Schrag Polska.

Dokumentacja rysunkowa

Oprócz usług projektowych oferujemy również naszym Klientom wykonanie rysunków warsztatowych elementów giętych na zimno zarówno projektowanych przez nasze biuro, ale również na podstawie zestawień dostarczonych przez Klienta. Dodatkowo do każdego projektu wykonujemy rysunki montażowe wraz z wykazem elementów. Rysunek montażowy oraz nadruki oznaczeń na każdym profilu znacząco ułatwia lokalizację miejsca wbudowania poszczególnych elementów. Jest to  szczególnie istotne w przypadku dużych oraz skomplikowanych realizacji.

Projektowanie budowa. Schrag Polska.

Doradztwo i wsparcie

Najważniejszym aspektem każdej współpracy z Klientem jest obustronne zrozumienie problematyki projektu. Nasz doświadczony zespół projektowy pomoże Ci przejść przez cały proces projektowy od koncepcji do zlecenia produkcyjnego. W trosce o zadowolenie Klienta staramy się wykonać projekt tak, aby był zgodny z jego oczekiwaniami jednocześnie dbając, aby konstrukcja była zaprojektowana efektywnie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami!

Szkolenie pracowników Schrag Polska.